Sıkı Aynasızlar (Hot Fuzz) filminin konusunu, fragmanını, oyuncularını, eleştirisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , , , , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : - , ,

IMDB :  

Tanıtım

Nicholas Angel, işinde çok iyi bir polistir. Çocukluğundan bu yanan polis olmayı düşünmediği bir günü bile olmamıştır. Bunun verdiği azimle okullarında hep birinci olmuş ve pek çok ödül almıştır. Aynı başarısını polis kolejinde de göstermiş olan Angel, polis olarak göreve başladığında herkes tarafından tanınan ve sevilen biri olması çok uzun sürmemiştir. Başarılı polislik hayatında her geçen gün daha iyi olan ve terfi almayı başaran Angel, şehirde en çok tutuklama oranına sahip polis olmayı başarır. Onun bu başarısı pek çok kişi için faydalı olsa da çalıştığı arkadaşlarını kötü göstermekten başka bir işe yaramamaktadır. Angel'i sürmekten başka şansları olmadıklarını farkettiklerini onu bir taşraya gönderirler. Gittiği ilk günden bu yana her şeye burnunu sokmaya başlayan Angel, bu köyde çok farklı durumlar olduğunu farketmeye başlar. Bu merakı yüzünden başına gelmeyen kalmaz.Yazar Yorumu

Simon Pegg'in komedi filmlerini sevdiğim tercih ettiğim Sıkı Aynasızlar (Hot Fuzz) Filmi beni tatmin etmeyi başardı. Filmde ahım şahım komedi sahneleri olmasa da keyif veren ve eğlendiren pek çok sahne içeriyor. Bununla birlikte aksiyonunda git gide artması filmin daha keyifli bir hal almasına neden olmuş. Senaryosunun tuhaflığı ilk başlarda bana saçma bir film olabilir korkusu uyandırsa da filmi izledikçe aslında fazla kafaya da takmamak gerektiğini anladım. Çünkü eğlenmek için izlediğim bir filmde senaryoya takıldığımda işin eğlencesi kaçıyor. Film içerisinde yer alan pek çok gönderme ve hikayenin git gide dallanarak farklı yerlere gitmesi seyir zevkini artırmış. Bunun dışında Simon Pegg ile Nick Frost ikilisinin uğraşları filme ayrı bir tat katmış. Filmin sonu da oldukça ilginç bitiyor. Genel olarak konuyu toparlayacak olursak. Boş vakitlerinizde ailenizle izleyebileceğiniz keyifli bir film. Sizi kahkahalara boğmasada keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. İyi Seyirler !

Filmden Kareler

Sıkı Aynasızlar (Hot Fuzz)
Senaryo7.8
Oyunculuk7.6
Akıcılık7.7
Efekt7.3
7.610 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler