Siber Zorbalık (Cyberbully) filminin konusunu, fragmanını, oyuncularını, eleştirisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Tek bir odada geçen filmde internetin hayatımıza girmesi ile birlikte her tehlikenin bir tık uzağımızda olduğu anlatılmaktadır. Casey, arkadaşlarının birinin yaptığı şeye çok sinirlenir. Bilgisayardan anlayan bir arkadaşından yardım isteyerek onu rezil etmeye çalışır. Aklında ki çirkin planı gerçekleştirmiş olsa da görüştüğü zeki arkadaşı aslında bilgisayarını ele geçirmiş bir hacker'dır. Bunun farkına vardığında başına geleceklerden bir haberdir. Onu izleyen ve emirler yağdırmaya başlayan hacker, Casey'in kontrolünü resmen ele geçirmişti. İstediği şeyleri yapmaması durumunda başını belaya sokacağını ve onu rezil edeceğini söylediğinde Casey, çaresiz bir şekilde durumu kabullenir.Yazar Yorumu

İzlediğim en saçma filmlerden birisiydi. Bir odada gerçekleşen ve hiç bir hikaye barındırmayan Cyberbully filmi televizyon filminden öteye geçememiş zaten. Filme yapılan yorumları görünce şaşırdım kaldım. Yok bir sürü mesaj veriyormuş yok efendim film çok didaktif ve sürükleyiciymiş. Bu filme vereceğim 1 saatimi daha mantıklı işlere harcayabilirim. İMDB puanı olarak 7 görünse de bu film 5'in üstünde bir puanı hak etmiyor. Filmin sonuna geldiğimde bu kadar mı ? dediğimi hatırlar gibiyim. Ne bir hikaye ne bir olay barındırıyor. Bir kızın bilgisayarı ele geçiriliyor ve bilgisayarında ki gizli şeyler çevresindekiler ile paylaşılmak ile tehdit ediliyor. Aman ne kadar yaratıcı ve mesaj verici. Aklı başında her insan internetin ne kadar tehlikeli olduğunu az çok biliyordur. Genel olarak filmi hiç beğenmedim. İzlemenizi de tavsiye etmiyorum.

Filmden Kareler

Siber Zorbalık (Cyberbully)
Senaryo4.9
Oyunculuk4.4
Akıcılık5
Efekt4.5
4.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler