Resident Evil: Son Bölüm (Resident Evil: The Final Chapter) filminin konusunu, oyuncu kadrosunu, film eleştirisini, fragmanını ve film yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , , ,

Yapım Yılı - Yeri : - , , , ,

IMDB :  

Tanıtım

Bilim kurgu, aksiyon ve gerilim türlerinin başarılı örneklerinden biri olan serinin 6. bölümü final bölümü olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Son maceranın anlatılacağın serinin son filminde bir önceki filmde yaşanmış olayların ardında dünyadaki zombi salgınından kurtulmayı başarabilen tek kişi Alice olmuştur. Alice tüm zombi salgının Racoon şehrinde başladığını öğrenir. Bu bilgiyi aldıktan sonra ise son işi tüm olayların başladığı o şehre gitmek olacaktır. Tüm olanların sorumlusu olan Umbrella Şirketi de Racoon’da toplantı düzenlemeye karar verir. Amaçları yaşanan zombi salgının ardından hayatta kalan kişileri öldürmektir. Alice ve arkadaşları da o şehre gelerek her şeye bir son vermek istemektedirler. Ancak bu kez işleri çok daha zorlu olacaktır. Çünkü karşılaşacakları zombiler çok daha güçlü ve çok daha zeki olacaklardır. Tüm bu yaşanırken de insanlığın son umudu Alice olacaktır.Yazar Yorumu

Resident Evil: Son Bölüm (Resident Evil: The Final Chapter) filminin eleştirisi vizyona girdikten sonra sitemize eklenecektir. Takipte kalın.

Filmden Kareler

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler