Paris'te Gece Yarısı (Midnight in Paris) filminin konusunu, fragmanını, oyuncularını , eleştirisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Oldukça iyi bir yazarı canlandıran Owen Wilson, sevgilisi ile birlikte Paris'e giderler. Paris'e olan büyük tutkusu yüzünden sevgilisi sürekli tartışıyordur ve onu bir türlü mutlu edemiyordur. Yeni yazdığı kitabını tamamlamak için farklı düşüncelere ihtiyacı vardır fakat kimsenin kitabını okumasını da istemiyordur. Paris bir çok ünlü sanatçının ve yazarın yaşadığı ve ilham aldığı bir kenttir. Kendisini de büyüleyen bu kente baktıkça kendisinde oluşan bir çok duyguya anlam veremiyordur. Sevgilisi ise bu duruma bir anlam verememekte ve yakın arkadaşıyla takılmayı tercih ediyordur. Bu sıra kentte farklı bir şeyin farkına varan Owen Wilson, gece yarısı kentin saat kulesinde tarihin geri sardığını fark eder. Geçmişe giderek ünlü sanatçılarla ve yazarlarla tanışarak projelerine katkı sağlamalarını amaçlamıştır. Fakat burada bir kıza aşık olarak hayatını değişterecektir. Filmin sonunda verilen mesajta oldukça enteresan ve bir o kadar muhteşem.Yazar Yorumu

Owen Wilson'un pek çok filmini seviyorum. Kendisinin masum yüzü ve saf oyunculuğu bir çok filmi izlenir kılıyor. Çevremde ki pek çok insanın bu ismi tanımaması beni çok üzüyor. Filme dönecek olursak, başarılı bir yazara hayat veren Owen Wilson, hayatını değiştirecek bir şey keşfeder. Fakat bir yandan yeni kitabı , sevgilisi bir de işin içine yeni bir kız girince olaylar karma karışık olur. Geçmişe olan saplantısı yüzünden bugünü yaşayamamya başlıyor ve çevresindeki insanları ihmal etmeye başlıyordur. Senaryo olarak fantastik bir film olsa da filmin sonunda mesajı anladığınızda güzelmiş diyeceksiniz. Geneler olarak pek hareket bir film değildi. Yer yer sığ bir akıcılığa da girdi fakat hikaye ilerledikçe sarmaya başladı. Baş vakitleriniz de keyifle izleyebileceğiniz bir film. Filmin içerisinde cinsel içerikte bulunmadığı için ailenizle izleyebilirsiniz. İyi seyirler !

Filmden Kareler

Paris'te Gece Yarısı (Midnight in Paris)
Senaryo7.8
Oyunculuk7.5
Akıcılık7.4
Efekt7.2
7.510 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler