Olanlar Oldu filminin konusunu, fragmanını , oyuncularını, eleştirilerini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Ege'nin güzel bir kasabasında yaşayan Döndü Hanım ve oğlu Zafer, mutlu mesut bir hayat geçirmektedirler. Döndü Hanım'ın ölmeden önce oğlunun güzel ve ona laik bir kızla mürvetini görmek istemektedir. Fakat oğlu bu konulara hiç girmiyordur. Kendi kendini çekip çeviren Zafer, kendisine gerçek aşkı tattıracak bir kız olmadığını düşünmektedir fakat yanılıyordur. Döndü Hanım, bu işe bir son vermek için kasabanın güzel kızı Mehtap'tan ayrılmayı başaran oğlunun bir an önce evlendirmeyi kafaya koyar. Zafer küçük teknesi ile çeşitli turlar düzenlemektedir. Bu turlar sırasında başına güzel bir olay gelir ve olanlar olur. Tabi ki Döndü Hanım bunu fırsata çevirmeye çalışacaktır.Yazar Yorumu

BKM'nin yapımcılığında çekilen Olanlar Oldu filmi tabi ki bir Ata Demirer filmi olarak geçmektedir. Başarılı komedyen ve oyuncu Ata Demirer usta oyunculuğu ile bu filmi de sırtlanıyor. Fragmanından göründüğü kadarıyla sakin bir komedi filmine benzeyen Olanlar Oldu filmi içerisinde pek çok duyguyu barındırıyor. Ata Demirer'in bir birinden farklı karakterlere hayat vermiş olması da filmi ilginç kılan özelliklerden bir tanesi olmuş. 20 Ocak 2017 tarihinde vizyona girecek filmin yorumunu detaylı bir şekilde yapacağız. Şimdilik görüşmek üzere.

Filmden Kareler

Olanlar Oldu
6.6Genel Puan
Okuyucu Oylaması: (7 Oylar)
6.6

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  1. Gökhan

    Ata Demirer’in pek çok filmini izledim. Filmleri güldürmeyi başarıyor. Bu filmde ortalama düzeyde olmuş . Sinemalar tıklım tıklım yer bulmakta zorlandım. Tavsiye ederim.

    Cevapla
  2. Ayten

    Bir Ata Demirer klasiği :) Çok güzeldi. İzlerken çok keyif aldım. tavsiye ederim.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler