Maymunlar Cehennemi 3: Savaş (War for the Planet of the Apes) filminin konusunu, oyuncu kadrosunu, film eleştirisini, fragmanını ve film yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

İlk filmi ile izleyiciyi senaryosu ile etkilemeyi başaran serinin ikinci filminde de muhteşem görsel efektlerin yer aldığı bir yapım görmüştük. Serinin ilk filminde Sezar’ın hikayesini ve diğer maymunları bir araya getirişine tanıklık etmiştik. Serinin ikinci filminde de Sezar artık kendi topluluğunu kurmuş ve kolonisine de önderlik ediyordu. Ancak maymunlar arasında insanlardan nefret edenler de vardı ve bu sebepten dolayı insanlar ve maymunlar arasındaki çatışmaya tanıklık etmiştik. Fakat Sezar bu duruma karşıydı. Ona göre Koba insanlardan sadece nefreti öğrenmişti. Ancak Sezar insanlar ile düşman olmayı değil onlar ile birlikte güçlerini birleştirmeyi ve barış içinde yaşamayı hedefliyor. Fakat serinin bu filminde Sezar ve kolonisi ile insan ırkı oldukça çetin bir savaşta karşı karşıya kalmak zorunda kalır. Bu savaşta hem insanlar hem de maymunlar büyük kayıplar verirler. Bu savaşa bir son vermek amacı ile Sezar, Colonel ile görüşme yapacaktır. Bu görüşme oldukça önemlidir çünkü hem insan ırkının hem de maymun ırkının geleceği yapılacak olan bu görüşmeye bağlıdır. Serinin bu filmine başarılı oyuncu Woody Harelson da dahil olacak ve karşımıza Colonel karakteri ile çıkacak.Yazar Yorumu

Maymunlar Cehennemi 3: Savaş (War for the Planet of the Apes) filminin eleştirisi vizyona girdikten sonra sitemize eklenecektir. Takipte kalın.

Filmden Kareler

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler