Bu film eleştirimizde sizler için Kurbağa Krallığı'nı inceledik ve film hakkında olan eleştrimizi sitemizde yayınlıyoruz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen : ,

Oyuncular : , , , , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Güzel bir animasyon film olan Kurbağa Krallığı'nın içeriğinde; Kurbağa kral ve kurbağa kralın kızı prenses Froglegs vardır. Kurbağa kral bir gün şehrinde bir olimpiyat oluşturarak bu olimpiyatı kazanan kişinin prenses kızıyla evleneceğini duyurur. Daha sonra bunu duyan prenses Froglegs halkın içinde yaşamaya karar verir ve krallıktan kaçar. Halkın içinde yaşamaya başlayan prenses Froglegs normal hayatından daha mutlu yaşamaya başlarken diğer bir yandan yılan Serpent babasının Kurbağa krallığı'nı ele geçirmek ister ve türlü türlü tuzaklar kurup Kurbağa Kral'ı yenik düşürmeye çalışır. Prenses Froglegs ise yılan Serpent'ten oldukça uzak durmaya çalışır fakat Serpent'in amacı prensesi kaçırmaktır.Yazar Yorumu

Bilinen diğer animasyon çizgi filmlerden sayılmaz yani çoğunlukla bu filmlerde aslan ve aslan kral olur fakat bu animasyon çizgi film de kurbağa ve kurbağa kral yer alıyor. İçerik güzel, izlemesi keyifli, çocuklarınızın heyecanlı izleyeceği bir çizgi film diyebiliriz. Benim bu animasyon çizgi film'e vereceğim puan: 10 üzerinden 7.2.

Filmden Kareler

168779.jpg-r_640_600-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx

Kurbağa Krallığı
Senaryo7.2
Oyunculuk7.2
Akıcılık7.3
Efekt7.1
7.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler