Zamanda Aşk (About Time) filminin oyuncularını , konusunu , fragmanını , vizyon tarihini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Zamanda Aşk (About Time) filmi İngiltere yapımı ve romantik, dram, komedi ve fantastik türünde. Filmde Tim Lake, babasından kendisine geçen doğa üstü bir güce sahiptir. Bu güç ise zamanda yolculuk etme gücüdür. Tim hayatında yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmek için zamanda yolculuk etme gücünü kullanmaya başlar. Ancak yaptığı her yolculuk başka şeyleri de etkilemektedir. Bunun farkına varan Tim gücünü daha kontrollü kullanmaya başlar. Bir gün Tim hayatının aşkı ile karşılaşacaktır ve onu etkilemek için elinden gelen her şeyi deneyecektir. Filmin baş rollerinde güzel oyuncu Rachel McAdams ile son dönemin parlayan aktörü Domhnall Gleeson yer alırken filmin senaristliğini ve yönetmenliğini de Richard Curtis üstleniyor.Yazar Yorumu

Zamanda Aşk (About Time) filminin türünün başarılı örneklerinden bir tanesi olduğunu düşünüyorum. Zamanda yolculuk konusunu oldukça güzel bir şekilde işlemişler. Filmde yeri geliyor gülüyorsunuz yeri geliyor hüzünleniyorsunuz. Oyunculuklar da bir o kadar başarılı filmde. Özellikle Harry Potter serisinden tanıdığımız Domnhall Gleeson oyunculuğunu yine konuşturmuş filmde. Son dönemde çok iyi yapımlarda rol almaya başladı. Umarız hep böyle devam eder. Film bizlere romantik türünde bir görünüme sahip olsa da içermiş olduğu mesajlar ile seyirciyi etkilemeyi başarıyor. Filmi sıkılmadan izlediğimi söyleyebilirim. Oldukça akıcı bir filmdi. İzlerken birkaç şarkı dikkatinizi çekebilir. Bu da filmin müziklerinin iyi seçildiğini gösteriyor. İzledikten sonra filmin müziklerini araştırıyorsanız film sizde bir etki bırakabilmiş demektir.

Filmden Kareler

Zamanda Aşk
Senaryo8.1
Oyunculuk8.4
Akıcılık7.4
Efekt7.8
7.910 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler