Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi : 1 Mayıs 2015

Yönetmen : Emre Budak

Oyuncular : Erdağ Yenel , Emre Budak , Cezmi Baskın

Tür : Komedi

Yapım Yılı – Yeri : 2015 – Türkiye

Tanıtım

Kendi çabalarıyla , emekleriyle dizi çekip internette fenomen olan Yolunda A.Ş ekibi bu sefer filmleriyle karşımızdalar.

Çinçin’de doğup büyümüş kafadarlar arka sokaklarda hayata karşı verdikleri mücadeleye komedilerini katarak aslında korkulan o arka sokak mahallelerinde yaşayabilen iyi insanların olduğunu göstermektedir.

Zenginler Çinçin mahallesini yıkıp yerine lüks binalar yapmaya karar verirler. Kafadarlar bu insanlarla görüşmeye karar verir ve olanlar olur.  Kendilerini küçümseyen insanlarla bir mücadeleye girerler ama bir yandan da mahallede ki hayatlarını da aksatmamaya çalışırlar.

Yazar Yorumu

Ufak bir mahallede geçen gerçek hayatı gözler önüne seren güzel bir film. Günümüzde internetin geldiği noktaya ve gücüne güzel bir örnek. Kendi çabalarıyla çektikleri dizi milyonlara ulaştı haberleri yapıldı derken şimdi de film yaptılar. Helal olsun denilmeli cidden.

Film ne kadar amatörce görünse de komedi sahneleri ve hikayenin gerçeğe dayanması çok iyi.  Çektikleri dizilerde ki duruşlarını ve oyunculuklarını bozmadan sinemaya aktarmışlar. Buda iyi bir izleyici kitlesine ulaşmalarını sağladı. Film uzun zamandır bekleniyordu çekecekleri paraları yoktu fakat zamanla verilen desteklerle alın teriyle 1 Mayıs’ta sinemalarda. İzlemenizi tavsiye ediyorum. İyi seyirler.

Filmden Kareler

Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları

Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları
Senaryo5.5
Oyunculuk5.9
Akıclık5.9
Efekt5.1
5.610 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (3 Oylar)
3.8

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  1. Bilal

    Fragmandan gördüğüm kadarıla çok da kaliteli esprileri yok ve çok da güldürmüyor bence

    Cevapla
  2. Serkan

    filmi izledim dizisini izleyen arkadaşlarlada konuştuğumuzda dizi daha keyifliydi diyorlar. film işi zor ve hata pek kaldırmıyor.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler