Sil Baştan ( Eternal Sunshine of the Spotless Mind ) filminin konusunu , yorumlarını , özetini , fragmanını , vizyon tarihini ve oyuncularını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

İki yıl boyunca beraber olduğu sevgilisinden oldukça şaşırtıcı bir haber alan Joel Barish, bir teknolojik deneye katılan sevgilisine ilişkilerini tamamen hafızasından silinmeden hatırlatmaya çalışmaktadır. Yani Barish’in kim olduğunu bile hatırlamamaktadır. Bu gelişme üzerine küplere binen adam, aynı prosedürü kendi üzerinde de gerçekleştirmek ister. Film, adamın hafızaları silinirken, yaşanılan ilişkiyi gözler önüne serer. Adam da bir kez daha oldukça iyi başlayan ve sonradan tadı kaçan ilişkiyi izler. Fakat zaman geçtikçe ve sıra yaşanılan güzel şeylere gelince, üzerindeki müdaheleyi durdurmak ister. Pişman olmuştur!Yazar Yorumu

Sil Baştan ( Eternal Sunshine of the Spotless Mind ) filmi gerçekten beyaz perdeye çok güzel yansıtılmış bir yapım olmuş. Bir aşk yaşıyorsunuz ama bu aşk yerini bir süre sonra kavgalara ve tartışmalara bırakıyor. Ondan ve anılarından kurtulmak istiyorsunuz. Kurtulmak istiyorsunuz ama yaşadığınız onca güzel anı ne olacak? Filmin özgün senaryosu, Jim Carrey'in ve Kate Winslet'ın usta oyunculuğu ve Michel Gondry'in yönetiminde romantizmin, heyecanın, komedinin ve hatta bilim kurgunun bir araya gelmesiyle böyle bir başyapıt ortaya çıkmış.Oscar ödüllü bu filmden bütün film severler kendilerine bir şey çıkaracaktır. Bu sıcacık atmosferde geçen filmi kimsenin kaçırmamasını tavsiye ediyorum.

Filmden Kareler

18376904.jpg-r_1920_1080-f_jpg-q_x-xxyxx

18381646.jpg-r_1920_1080-f_jpg-q_x-xxyxx

19042799.jpg-r_1920_1080-f_jpg-q_x-xxyxx

Sil Baştan - Eternal Sunshine of the Spotless Mind
Senaryo 8.4
Oyunculuk 8.7
Akıcılık8.5
Efekt8.5
8.510 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler