Salak ile Avanak Geri Dönüyor (Dumb and Dumber To) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini vs bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen : ,

Oyuncular : , , , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Salak ile Avanak Geri Dönüyor (Dumb and Dumber To) filmi 20 yıl sonra yeniden sinemaya döndü. Serinin ikinci filminde Harry ve Lloyd komedi dolu maceralarına tanıklık ediyoruz. Lloyd, Harry'e 20 yıl boyunca yatalak numarası yapar. En sonunda Harry böbrek hastası olduğunu söyleyip artık hastaneye gelemeyeceğini söyleyince Lloyd şaka yaptığını söyler. Harry'e böbrek lazımdır onun için ailesinin yanına gider fakat kendisi evlatlıktır. Ailesinin adresine gelen mektuplara bakarken kendisine seneler önce gelmiş bir mektupta bir çocuğunun olduğunu öğrenir. Lloyd ve Harry hem çocuğu bulmak hem de Harry'i kurtarabilmek için uzun bir yolculuğa çıkarlar.Yazar Yorumu

Salak ile Avanak Geri Dönüyor (Dumb and Dumber To) filmini iyi ki de 20 yıl sonra yeniden dönmüş. İzlerken pek çok sahnede kahkaha attım. Jim Carrey ve Jeff Daniels'ın oyunculuklarına da zaten diyecek bir söz yok. İkisi de muhteşem oyunculuk performansı sergilemişler. Filmin sonunda 20 yıl sonra görüşürüz şeklinde yapılan şaka çok iyiydi. Bazı komedi sahnelerini abartsalar da bence bu normal çünkü burada Salak ile Avanak'tan bahsediyoruz. İlk filmini de çok beğenmiştim. Ardından da ikincisinin yıllar sonra çıktığını öğrenince izlemeden duramadım. Bana göre serinin iki filmi de bir komedi filmi olarak baktığımızda oldukça başarılı. 20 yıl sonra Jim Carrey ve Jeff Daniels'ı bir arada izleyince onların ne kadar yaşlandığını da görmüş oluyorsunuz. İkisi de çok sevdiğimiz oyuncular. Umarız ikisini de daha uzun yıllar boyu beyaz perde de görebiliriz.

Filmden Kareler

514782 Brody-Dumb-Dumber-To-1200

DUMB AND DUMBER TO - 2014 FILM STILL - (L to R) JIM CARREY and JEFF DANIELS reprise their signature roles as Harry and Lloyd - Photo Credit: Hopper Stone © 2014 Universal Studios. ALL RIGHTS RESERVED.

dumb-and-dumber-to-stills-wallpapers maxresdefault

Salak ile Avanak Geri Dönüyor (Dumb and Dumber To)
Senaryo7.3
Oyunculuk7.9
Akıcılık7.6
Efekt7.1
7.510 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler