Maymun Prens filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi : 23 Nisan 2015

Yönetmen : Jamel Debbouze

Oyuncular : Jamel Debbouze , Melissa Theuriau , Arie Elmaleh

Tür : Animasyon , Komedi

Yapım Yılı – Yeri : 2015 – Fransa

Tanıtım

Edouard tarih öncesinde yaşayan bir maymundur. Kralın oğlu olan Edouard hayata herkes farklı bakıyor ve herkesten daha çok merak ediyordur. Abisinin taht sevdasına bir anda düşman olan Edouard farkında olmadan abisiyle taht yarışının ortasında bulur kendini. Abisi tarafından kamptan uzaklaştırılan Edouard kendine yeni bir hayat kurmaya başlar. Modern bir hayat kurmayı düşünen Edouard aşkı , sevgiyi , ateş yakmayı , avlanmayı öğrenmiş ve o dönemdeki bir çok kültürü yerle bir edecek yeni bir yaşam tarzı oluşturmuştur.

Yazar Yorumu

Maymun Prens animasyon filmi olarak ilgimi çeken bir film. Konusu diğer filmlere göre çocuksu ve ya hayal ürünü değil daha çok insanlara o dönemde yaşanılan değişiklikleri maymunlar üzerinden bize gösteriyormuş gibi anlatılmaktadır. Fragmanı çok eğlenceli ve film hakkında bir çok bilgiye sahip olabileceğiniz bir anlatım çerçevesine sahip. Ateşin bulunması , hayvanların evcilleştirilmeye çalışılması ve sevginin o dönemdeki anlamını ve birçok şeye değinen film geçmiş çağlardaki değişimlerin insanlar üzerindeki etkisini işin içine maymunları katarak anlatmakta. Ailenizle keyifle izleyebileceğiniz bir film 23 Nisan’da özellikle çocuklara bir hediye olarak düşünülerek vizyona girmiştir. İyi seyirler.

Filmden Kareler

maymun prens maymun prens maymun prens maymun prens maymun prens maymun prens

Maymun Prens
Senaryo6.6
Oyunculuk6.2
Akıcılık6
Efekt6.5
6.310 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  1. seloo02

    ya bence güzel film ama seslendirme çok zayıf film akıcı ve hızlı ilerliyor keyifli tavsiye ederim.

    Cevapla
  2. mecid

    bu aralar animasyon filmlerini sevmeye başladım sürekli izlemek istiyorum ama zamanım olmuyor maymunlu filmleir severim darvine göre onlardan gelmişiz :) Ama tabi buna inanan kim.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler