Marigold Otelinde Hayatamın Tatili 2 filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi : 24 Nisan 2015

Yönetmen : John Madden

Oyuncular : Judi Dench , Maggie Smith , Bill Nighy

Tür : Komedi , Dram

Yapım Yılı – Yeri : 2015 – İngiltere , ABD

Tanıtım

Marigold Oteli’nin ikincisi açmayı planlayan Sonny Kapoor oteli planlarken bir yandan da hayatının aşkı ile tanışır. Evlilik planlarını ve otel işlerini bir arada götürmeye çalışır. İlk filmde karşımıza çıkan Douglas ve Evelyn ikilisi de ikinci filmde ekibin arasında yerlerini alıyor. Morigold ailesi bu filmde iyice genişlemiş yeni isimler katılmıştır. Yazar olan Guy Chambers oteldeki tek boş odaya yerleşir. Yazdığı roman için ilham arayan Guy otelde Sonny’in annesi ile tanışır.

Yakında gerçekleşen Hint Düğünü için oldukça heyecanlı olan otel sakinleri yeni atanan müdür Muriel hakkında bilmedikleri bir çok sır vardır.

Yazar Yorumu

İlk filmdeki bir çok kişinin bu filmde de yer alması beni sevindirdi. Keyif aldığım nadir filmlerden bir tanesidir. Eğlenceli ve sakin bir film diyebiliriz. İkinci film konusu olarak biraz daha geniş bir senaryoya sahip görünüyor. Ekibinde biraz daha yaşlanması filme samimiyet katmış bence. Yaklaşık olarak üç yıl sonra ikincisi çekileceğini pek sanmadığım bir filmdi fakat çekilmesi de beni mutlu etti.

Ailenizle keyifle izleyeceğiniz bir film. Az aksiyonlu , biraz dramatik ve eğlenceli sakinleştirici bir film tavsiye ederim.

Filmden Kareler

marigold oteli'nde hayatımın tatili 2 244627 marigold oteli'nde hayatımın tatili 2 marigold oteli'nde hayatımın tatili 2

Marigold Otelinde Hayatamın Tatili 2
Senaryo5.7
Oyunculuk5.8
Akıcılık5.6
Efekt5.5
5.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler