Sizlere bu yazımızda Karlar Kralı Norm hakkında olan teknik bilgiyi ve Karlar Kralı Norm hakkında olan film yorumumuzu paylaşacağız.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : - ,

IMDB :  

Tanıtım

Norm kendi halinde yaşayan bir hayvan fakat yaşadığı alana bir iş adamı lüks otel yapmaya karar verir ve Norm'un hayatı birden değişerek, ne yapacağını bilemez. Çılgın iş adamını durdurmak için ve bu projeden vazgeçirmek için Norm ve arkadaşları yola çıkar ve Newyork'a giderler. Film Mars dağıtım tarafından yayımlanıyor ve bu filmin yönetmeniyse Trevor Wall. Filmin ekibinde olan ve seslendirme görevini yapanlar arasında bir çok ünlü isim bulunuyor, bunlardan bazıları; ''Rob Schneider, Heather Graham, Ken Jeong, Bill Nighy''Yazar Yorumu

Yukarıda da yazdığımız gibi film içerisinde bir çok ünlü isim bulunuyor. Eğlence arayanlara veya macera filmlerini seyretmeye bayılanlara gayet ideal bir film sunulmuş. İçeriği geniş ve sizi güldürebilecek derece de güzel bir film. Norm ve arkadaşlarının başından geçenleri anlatıyor ve daha çok her ülkede olduğu gibi heryerin inşaat alanına çevrilmesi konu oluyor. Ülkemizde bir çok yerde yükselen binaları görebilirsiniz yani hayvanların yaşam alanları katledilmiş oluyor. Filmin içeriği gayet güzel, izleyebilirsiniz. Benim bu film için editör puanım 10 üzerinden 7.2!

Filmden Kareler

037601.jpg-cx_160_213_x-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx

Karlar Kralı Norm
Senaryo7.4
Oyunculuk7
Akıcılık7.3
Efekt7
7.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler