Bu yazımızda sizlere Kardeşim Benim hakkında olan teknik bilgiyi ve Kardeşim Benim hakkında olan film yorumumuzu paylaşacağız.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , , , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Sakin bir yapıya sahip olan Hakan adlı karakter 30 yaşında ünlü bir müzik sanatçısıdır. Her ne kadar magazinden uzak durmaya çalışşa da kardeşiyle olan küslüğü magazinin merakını uyandırır. Ozan, 28 yaşındadır ve ünlü bir pop sanatçısıdır. Ozan abisinin aksine neşeli ve heyecanlı birisidir fakat abisiyle arasında yıllardır düzelmeyen bir küslük vardır hatta babalarının hasta olduğu zamanda bile babalarını ziyaret için farklı zamanlarda gitmişlerdir. Aralarında olan bu soğukluk ikisi arasındaki kavgadan kaynaklanmaktadır. Babaları bir düğün sanatçısıdır. Babaları ve oğulları kasaba kasaba dolaşıp düğünlerden para kazanmışlardır yani göçebe hayat yaşamışlardır. Babası da Ozan'ın tüm sorumluluğunu Hakan'a devretmiştir. Babaları bir gün ölür ve bu 2 kavgalı kardeş cenaze için bir araya gelir ve olaylar buradan sonra gelişmeye başlar.Yazar Yorumu

Aslında her ne kadar dram içerikli gibi gözükse de komedi içeriğine sahip olan bir film. Burak Özçivit gibi usta ve yakışıklı bir oyuncuya yer verilen bu filmin akıcı olduğu, eğlenceli ve heyecanlı olduğu ap açık ortadadır. Film 15 ocak 2016 tarihinde yani daha bugün gösterime girmiştir ve ilk günden milyon izlenmeler almıştır. Bizlerde sizlere bu filmi öneririz ve izlemenizi tavsiye ederiz. Benim bu film için olan editör puanım 10 üzerinden 7.9!

Filmden Kareler

177321.jpg-r_160_240-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx

Kardeşim Benim
Senaryo8.1
Oyunculuk7.9
Akıcılık8
Efekt7.5
7.910 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (4 Oylar)
8.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler