Sizlere bu yazımızda İyi Bir Dinozor hakkında olan teknik bilgiyi ve İyi Bir Dinozor hakkında olan film yorumumuzu paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Dünya'ya o meteor düşmeseydi şuanda dinazorlarla beraber yaşıyor olacaktık. İşte bu zaman ne olacaktı? Pixar animasyondan sizlere keyifli bir çizgi film daha geliyor! Arlo isimli apantozorun sevimli dünyasında bir yolculuk yaşayacağız ve başından geçenleri göreceğiz. Arlo, zorlu dünyanın içerisinde neler yapabileceği konusunda bazen sıkıntılı çekiyor ve bu sıkıntılara rağmen bu zorlu dünyada kendisine yer edinmek istiyor. Filmin konusu kadar Arlo karakteri de bir o kadar renkli. Disney Pixar yönetmeliği de Bob Peterson muhteşem bir çizgi filmi ortaya çıkarmış.Yazar Yorumu

Çocuklar için gayet ideal bir çizgi film diyebiliriz. Arlo bizlere bir çok yeri tanıtıyor ve bizlerin bu yolculukta daha fazla eğlenmesini sağlıyor yani Arlo'nun tüm gizemli dünyasında sıradışı bir yolculuk ediyoruz. Bu yolculuk sırasında hiç sıkılmayacağınıza garanti verebilirim zira sadece çocuklar değil aynı zamanda yetişkinlerde bu filmi izleyebilir. Animasyon izlemeyi seven yetişkinlerden zira normal yetişkinlerinde bu filmi seveceğine inanıyorum. Bu film için olan editör puanım 10 üzerinden 6.8!

Filmden Kareler

430967.jpg-r_160_240-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx

İyi Bir Dinozor
Senaryo7
Oyunculuk6.6
Akıcılık6.9
Efekt6.8
6.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
8.4

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler