Hababam Rock (School of Rock) filminin konusunu , yorumlarını , özetini , fragmanını , vizyon tarihini ve oyuncularını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : - ,

IMDB :  

Tanıtım

Hababam Rock (School of Rock) filminde Dewey Finn, No Vacancy isimli bir rock grubunda gitaristlik yapmaktadır. Ancak grup içindeki yersiz ve aşırı hareketlerinden dolayı dışlanır. Dewey Finn'in hayatta en çok sevdiği şey Rock'n Roll'dur. Bu yüzden yeni bir grup kurararak yakında düzenlenecek olan bir müzik yarışmasına katılmak istemektedir. Böylece kendisini gruptan atan arkadaşlarından da intikamını almış olacaktır. Bir gün arkadaşının haberi olmadan onun yerine kadrosuz öğretmenlik için okula öğretmenlik yapmaya gider. Burada sınıftaki yetenekli çocukları toplayarak kendi Rock grubunu toplayacaktır. Çocuklardan oluşan bir müzik grubu ile Dewey Finn, müzik yarışmasına katılacaktır.Yazar Yorumu

Hababam Rock (School of Rock) filmi izlerken gerçekten büyük keyif aldığım yapımlardan bir tanesi. Özellikle Rock müziğe bir ilgi duyuyorsanız kesinlikle hoşunuza gidecek. Ailecek izlenebilecek bir yapım olduğunu düşünüyorum. Hatta ebeveynlerin bu filmden çıkarmaları gereken çok önemli dersler var. Kısacası karşımızda her yaşa hitap eden eğlenceli bir film var. Film izlerken hiç sıkılmadan aksine daha çok eğlendim diyebilirim. Jack Black ve filmdeki çocuk oyuncuların performansları çok iyiydi. Hem oyunculuk hem de sahne performansı olarak. Tabi o çocukların şimdi büyümüş olmaları da insanı farklı duygulara doğru sürüklüyor. Filmdeki favori sahnelerimden biri Jack Black ve çocukların birlikte sahnede şarkı söyledikleri bölümdü. Bu filmden yıllar sonra Jack Black ve filmde o sahnede yer alan çocuklar tekrar buluşuyor ve o şarkıyı yeniden söylüyorlar. Bence bu çok anlamlı bir şey. Çünkü hala birbirlerini unutmadıkları ve hala birbirlerine değer verdikleri anlamına gelir. Oyuncu olarak Jack Black seçimi oldukça mantıklı olmuş. Çünkü zamanında Jack Black'in Tenicious D isimli bir Rock grubu vardı. Oldukça başarılı bir gruptur Rock müzik severler kesinlikle bir göz atmalı.

Filmden Kareler

Hababam Rock
Senaryo7.9
Oyunculuk7.8
Akıcılık8
Efekt7.3
7.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler