Davetsiz Çapkınlar (Wedding Crashers) filminin oyuncularını, konusunu, fragmanını ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Jhon ile Jeremy çok yakın iki arkadaş ve iş ortaklarıdır. Çılgın bir arkadaşlarından öğrendikleri taktiği geliştirerek yıllarca profesyonel bir şekilde kullanmayı başarırlar. Peki nedir bu taktik ? Düğünlere davetsiz katılarak kendilerine koydukları çeşitli kurallar çerçevesinde gözlerine kestirdikleri kızları tavlıyorlardır. Düğüne girmeden önce hikayelerini uyduruyor ve düğün sahibinin yakınıymış gibi milleti kandırarak gözde misafir oluyorlar. Gözlerine kestirdikleri kızlara çeşitli numaralarla yaklaşıp avlarını başarılı bir şekilde yakalıyorlar. Her sene düğün sezonları onları veli nimeti olmuştur. Yoğun geçen bir düğün sezonunda saygı değer bir adamın düğünü olduğunu öğrenirler. Onlar için piyango niteliğinde olan bu düğüne de girmeyi başarırlar fakat işler düşündükleri gibi ilerlemez. Gözüne kestirdiği kızı tavlayamamasının yanı sıra birde ona aşık olan John, ortağını da zor duruma sokar ve olaylar alevlenmeye başlar.Yazar Yorumu

Davetsiz Çapkınlar (Wedding Crashers) Filmi çok değişik bir senaryoya sahip. Düğünlere izinsiz giren iki kafadarın kız tavlama hikayelerine şahit oluyor. Tabi ki bunları gösterirken pek çok açık seçik sahne bulunuyor. O yüzden ailenizle izlemenizi tavsiye etmiyorum. Yine de komedinin içerisine katılan romantizm ve absürt ilişkiler sonucu hikaye oldukça keyifli bir hal almış. İzlerken hiç sıkılmadım ve yer yer gülmekten çenem ağrıdı diyebilirim. Oyuncu kadrosunda severek takip ettiğim Owen Wilson ve Vince Vaughn beni yine yanılmadı ve oyunculuklarındaki kaliteyi filme yansıtmayı başarmışlar. Bu iki kafadar rolünü başka birine versen film cidden çok saçma ve itici görünebilirdi. Fakat bu ikili sayesinde film tam dozajında olmuş. İzlemek isteyenlere kesinlikle öneririm. Keyif alabileceğiniz neşe ve aşk dolu güzel bir film. Tekrar uyarıyorum açık seçik sahneler var eşle dostla kızla çocukla izlemeyin :) İyi Seyirler !

Filmden Kareler

Davetsiz Çapkınlar (Wedding Crashers)
Senaryo7.3
Oyunculuk7
Akıcılık7.4
Efekt7
7.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler