Crank ( Tetikçi ) filminin konusunu , fragmanını , özetini , oyuncularını ve yorumlarını bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın




Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Mark Neveldine ' nin yönetmenlik koltuğunda olduğu , başrollerde ünlü oyuncu Jason Statham ' ın bulunduğu aksiyon - komedi türü eğlenceli bir film . Filmde Jason Statham Chev Cheolios karakterini canlandırmaktadır . Chev Cheolios ( Jason Statham ) bir seri katildir . Kendine verilen görevleri başarıyla yerine getirmektedir . Ancak bir gün kendisine ciddi bir görev verilir . Görevi Çin suç patronunu öldürmektir . Ancak Chev aşkı için onu öldürmez . Ancak herkez Chev ' in patronu öldürdüğünü düşünür . Chevin düşmanı Verona ona bu cinayeti işlediği için onu öldürmek ister . Verona düşmanı Chev ' i öldürmek için seçtiği yöntem ona bir kalp yavaşlatıcı enjekte etmedir . Verona düşündüğünü gerçekleştirir ve Chev sabah kalkığında kendisini halsiz hissetmektedir . Verona düşmanı Chev ' e bir DVD bırakmıştır . Chev DVD ' yi izlediğinde bütün gerçekleri öğrenir . Chev hayatta kalmak için panzehiri bulmalıdır . Tabi bu işi yaparken de adrenalini yüksek tutmalıdır . Chev ' in kalbini yüksek tutmak için yaptığı aksiyonlu ve komik olayları perdeye aktaran filmin İmdb puanı 7 ,0 dir . Yaş Sınırı 16 yaş ve üzeri ,çünkü bu film cinsellik/çıplaklık,uyuşturucu kullanımı,şiddet ve küfür içeren sahneler(aşırı) sevişme ve sex sahnesi içermektedir.16 yaşından küçükler izleyemez .



Yazar Yorumu

İşte karşınızda Chev . Namı değer tetikçi . Kendine enjekte edilen zehirden dolayı kalbi yavaş atmaktadır . Ölmemesi için panzehiri bulması lazımdır . Aksi takdirde 1 dakika içinde ölecektir . Tabii bu yolu uzatmanın tek yolu da adrenalindir . Jason abimizin aksiyon dolu yaşadıklarını anlatan filmi beğendim . Çok eğlenceli ve komik bir film . İzleyenlere hem aksiyonlu hem eğlenceli dakikalar yaşatıyor . Bu tarz filmlerle fazla karşılaşmadım . Kendine özgün senaryosu , güzel oyunculuk ve filmin akıcılığı tek kelimeyle şahane . Filmi aile ile izlemenizi önermem . Zaten filmin yaş sınırı + 16 . 16 yaş üstü bireylerin arkadaşlarıyla beraber izlemesini önerdiğim bir film . Nedense film İmdb ' den 7,0 puan almış . Bence en az 7,3 olmalıydı . Filmi biraz da olumsuz eleştirmek gerekirse o kadar silahlı adam bir adamı vuramıyor . Ayrıca arabanın tekerleklerine ateş etmekte hiç mi akla gelmez . Ama filmin akıcılığı bu olumsuzlukları kapatıyor . İzlemenizi şiddetle önerdiğim bol aksiyonlu bir film .

Filmden Kareler

Crank ( Tetikçi )
Senaryo7.2
Oyunculuk7
Akıcılık7.4
Efekt6.8
7.110 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
7.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

  1. akın

    ana karakteri jason stathamdan, sevgilisini de amy smarttan başkası bu kadar oynayamazdı.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler