Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filminin konusunu, fragmanını, oyuncu kadrosunu, film eleştirisini ve film yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

İlk filmi oldukça ilgi gören ve aynı zamanda pek çok eleştiriye maruz kalan Grinin Elli Tonu filmi kitaptan sinemaya aktarılmıştı. Yine aynı şekilde kitap serisinin ikinci ismine de bağlı kalınarak Karanlığın Elli Tonu olarak sinemada karşımıza çıkacak. Serinin bu filminde Christian yaşadıklarından sonra duyguları oldukça karmaşık bir hal almıştır. Ancak yine de bildiği bir şey vardır o da Anastasia ile birlikte olmak istediğidir. Anastasia da Christian ile yaşadığı olayların ardından karar verirken daha dikkatli olmaya çalışmaktadır. İkili yaptıkları konuşma ile yeniden bir araya gelme kararı alırlar. Fakat Anastasia’nın bir şartı vardır. O da Christian’ın ona hiçbir şekilde yalan söylememesi ve hiçbir şeyi saklamamasını istemesidir. Christian onu bu isteği kabul eder. İkili ilişkilerine başladıktan sonra mutlu bir şekilde hayatlarına devam ederler. Ancak bir süre sonra Christian’ın geçmişi bu ilişkinin normal bir şekilde devam etmesine izin vermeyecektir. Dünya çapında film her ne kadar aşırı cinsellik içerdiği için tepki almış olsa da bu tepkilerin aksine film oldukça fazla sayıda kişi tarafından izlenmiş ve film gişede ciddi anlamda yüksek bir gelir elde etmişti.Yazar Yorumu

Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filminin eleştirisi vizyona girdikten sonra sitemize eklenecektir. Takipte kalın.
Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filmini http://www.filmionlineizle.net/karanligin-elli-tonu-izle.html adresinden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler