Işıklar Sönünce (Lights Out) filminin konusunu, fragmanını, oyuncularını, eleştirisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Cinli minli korku filmlerine benzer filmlerden bir tanesi ile daha karşınızdayız. 2016 yapımı olan Işıklar Sönünce (Lights Out) filmi bir ailenin üzerine musallat olan bir canavarın açtığı belaları konu almaktadır. Rebecca, adlı kızımızın ailesine tuhaf bir yaratık musallat olur. İlk başlarda bunun ne olduğunu anlamasa da tehlikenin farkına varmıştır. Ailesinin başı beladadır. Özellikle Rebecca'nın küçük kardeşine musallat olan canavarı yok etmek için pek çok korkusunu yenmesi gerekmektedir. 2013 yılında yapılan bir kısa filmden esinlenilerek uzun metrajı hazırlanan Işıklar Sönünce (Lights Out) filminin yönetmenliğini David F. Sandberg yapıyor.Yazar Yorumu

Güzel kaliteli bir korku filmi. Kesinlikle izlenebilir bir film. Konu, gidişat güzeldi. Fakat film süresi biraz kısa geldi belki biraz daha uzayıp o gerilimi bize verebilirdi. Diana'nın hastane arkadaşının yaşamıyla birlikte yaşayıp gitmesi ve kendisine zarar verebilecek her şeyi öldürmesi, kendini hayatta tutmak için tek çare. Filmin başında o adamın niye öldüğünü anlamayacaksınız ama sona doğru her taş yerine oturacak. En sevdiğim sahne de son sahnelerdi. Genel olarak izlemenizi tavsiye ettiğim son zamanlardaki kaliteli korku filmlerinden bir tanesi. İyi seyirler !

Filmden Kareler

Işıklar Sönünce (Lights Out)
Senaryo7
Oyunculuk6.8
Akıcılık7.2
Efekt6.7
6.910 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler