Ben Affleck'in başrolde bulunduğu "Hesaplaşma" filminin fragmanını , teknik bilgilerini ve eleştirisini bu yazımızda bulabilirsiniz .

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Christian Wolff (Affleck ) küçük yaşlarından beri zekasıyla herkesi büyüleyen ancak kendisine otizm teşhisi konan biridir . İleride matematik zekası çok çok ileride olan bu adam muhasebeci olur . Ancak Christian , sıradan bir muhasebeci değildir . O,dünyanın en tehlikeli suç örgütleri için freelance ( serbest ) olarak çalışmaktadır.Suç Yürütme Birimi kendisini araştırmaya başladığında dikkat çekmemek için tehlikesiz bir müşteriyle anlaşır . Christian hesaplarda keşfettiği milyonlarca dolar tutan tutarsızlık üzerine çalıştıkça başına açılan tehlike de büyümeye başlar.Yazar Yorumu

2016 yılının en başarılı filmi diye sorsalar aklıma hemen bu film gelir . Başlarında insanı düşünmeye zorlayan filmi pek fazla anlayamadım . İlk çatışma sahnesinden çocukların sorunlarını anlatmasına orada ki konuyu tam anlamadan bir anda o çocuğun büyüyüp muhasebe işi yapması o işe nasıl girdiği falan . Daha sonra biraz biraz anladım derken başka bir sürprizle karşılaşıyoruz . Sürekli merak uyandırıyor . Bu durumla karşılaştığımız filmlerden nedense çok etkileniyorum . Filmi çözdüğünüz anda başlayan aksiyon sizi içine alıp götürüyor . Sona kadar bırakmıyor . Son demişken filmin sonlarında büyük bir sürprizle de karşılaşıyorsunuz . Her yanıyla şahane bulduğum film , oyuncu tercihini Ben Affleck ' ten kullanarak filmi adeta uçurmuş diyebilirim . Hani bazı adamlar rolünü hissettirirler ya , bu filmde de Ben Affleck bence rolünün hakkını fazlasıyla vermiş . Ancak filmle ilgili biraz uyarım da yok değil . Filmi herkesin izlemesini tavsiye etmiyorum . Daha çok aksiyon filmi izliyorsanız kesinlikle seversiniz . İzleyin izlettirin . İyi seyirler !

Filmden Kareler

Hesaplaşma ( The Accountant )
Senaryo8.1
Oyunculuk 7.9
Akıcılık7.9
Efekt8.1
810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler