Üç Harfliler 3: Karabüyü filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini vs bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Üç Harfliler 3: Karabüyü filminde Alev çocukluğundan beri ailesi birlikte konakta yaşamaktadır. Ancak yakın zamanda anne ve babasını kaybeder. Bunun üzerine Alev konağı kiralamaya karar verir. Yeni evli bir çift olan Dilek ve Kadir bu konağı kiralamaya karar verir. Bu yeni olan çiftimizin başlarına daha önce oldukça tuhaf olaylar gelmiştir. Onların gelmesi ile birlikte üç harfliler Alev'e ve ailesine de musallat olmaya başlar. Üç harfliler çok değişik yöntemler ile Alev'e, küçük çocuğuna ve kocasına musallat olmaya başlarlar. Alev gitmiş olduğu falcıdan şans eseri bu kiracıları hakkında bir takım şeyler öğrenir. Fakat bu kiracılar hakkında bir şeyler öğrenmesi başlarına gelecek olan şeylerin etkisini daha da arttırmaktan başka bir işe yaramayacaktır.Yazar Yorumu

Üç Harfliler 3: Karabüyü filmi ile uzun zaman sonra sinemada güzel bir yerli korku filmi işledik. Konu her zamanki gibi klasik olsa da yönetmen Alper Mestçi bu sıradan konuyu çok iyi işlemeyi başarmış. Zaten bir korku filminde bana göre esas olan konu ile birlikte o konunun işlenişidir. Siccin ve Musallat gibi ünlü yerli korku filmlerinin de yönetmeni olan Alper Mestçi yine başarılı bir iş çıkarmış. Oyunculuklar da o kadar kötü olmasa da idare eder nitelikte. Eğer yerli korku filmlerine ilginiz varsa izleyin derim. Ancak çok büyük beklentiler içine girmeyin derim. Orta karar bir korku filmi var karşımızda.

Filmden Kareler

574d72a018c773312078a703 fft16_mf7151224 uc-harfliler-3-karabuyu-2016-fragman_9345031-1640_1920x1080

Üç Harfliler 3: Karabüyü
Senaryo7.2
Oyunculuk7
Akıcılık7.1
Efekt6.8
710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

  1. Ahmet

    Korku filmi çekmek günümüzde o kadar kolay ki herkes çekiyor. adı bilinmeyen oyuncular, genelde karanlık olduğundan koaly çekimler ve ses efektiyle işi bitiriyorlar. Ben korku filmi sevmiyorum arkadaş kalite çok düşük.

    Cevapla
  2. bahadır

    bu tarz filmler izleyince bir ay kendime gelemiyorum ama izlemeden de duramıyorum en kısa zamanda izlicem…

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler