Son Durak (Final Destination) filminin konusunu, oyuncu kadrosunu, film eleştirisini, fragmanını ve film yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : - ,

IMDB :  

Tanıtım

Filmde Alex isimli bir gencin farkında olmadığı bir özelliği vardır. O da bazı kişilerin ölümünü önceden görüyor olmasıdır. Bir gün kendisi ve arkadaşları tatil için yurt dışına tatile gideceklerdir. Bu tatile yolculuk da binecekleri uçak ile başlayacaktır. Ancak hava alanında beklerken Alex rüyasında uçağın düştüğünü ve kendisi ile arkadaşlarının öldüğünü görür. Bu rüyanın ardından kendisi tüm arkadaşlarını uçağa binmemeleri konusunda uyarır. Bu uyarının ardından ise Alex ısrarları sayesinde arkadaşlarını bu uçağa binmekten vazgeçirir. Tüm bunlar olduktan sonra ise uçak havalandıktan bir süre sonra havada patlar ve içerisindeki herkes hayatını kaybeder. Alex ve arkadaşları bu sayede ölümden kurtulmuşlardır. Ancak her biri ölmeleri gereken tarihte ölmemiştir ve bu yüzden ölüm onların canını bir şekilde almaya çalışacaktır.Yazar Yorumu

Her ne kadar böylesine güzel bir konunun bu kadar uzatılarak mahvedildiğini düşünsem de serinin bazı filmleri gerçekten de özel bir yerde tutulmayı hak ediyor. Her zaman seri bir filmin ilk filmi benim için daha değerli olmuştur. Serinin ilk filmi oldukça orijinal bir senaryoya sahip bu da onu fantastik ve korku türünün başarılı örnekleri arasına koymayı başarıyor. Oyunculuklar konusuna gelirsek her ne kadar hepsi olağanüstü bir oyunculuk performansı sergilemiş olmasalar da normal bir performans sergilediklerini düşünüyorum. Yani ne çok iyi ne de çok kötü bir performans sergilemişler. Film oldukça akıcı bu yüzden de hiç sıkılmadan izliyorsunuz filmi. Hala izlemediyseniz izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

Filmden Kareler

Son Durak (Final Destination)
Senaryo8
Oyunculuk7.6
Akıcılık7.8
Efekt7.8
7.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler