Münafık filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Valeria 1984 yılında Sovyetler'de bir labaratuvarda psikolojik olaylar üzerine çalışmaktadır. Bir gün eski sevgilisi Nazım bir olay için Türkiye'ye çağırır. Eski sevgilisini kıramayan Valeria Azdavay 'ın Nalbant Köyüne gider ve ordaki Cinli Nazife lakaplı Nazife hanımı inceleme başlar. Orada 30 yıl geçirmiştir.Bu otuz yılda Nazife hanım felç geçirmiş ve Nazım delirmiştir. Köyü terk etmiş bir kadının torunu Ceyda hamile olmasına rağmen eşi ve çocuklarıyla bu köye gelirler. Ceydanın sancıları başlar ve doğum yaklaştıkça köydeki karanlık olaylar geçmişte örtülmüş sırlar aydınlanmaya başlar.Yazar Yorumu

Ülkemizdeki çoğu yerli korku filmi hüsranla sonuçlanmış ve dalga konusu olmuştur. Korku filmleri komedi filmlerine dönmüş ve ciddiye alınmamıştır. Fakat bu filmle sinemamızın geldiği son noktayı görebiliriz. Film oldukça iyi ve korkunç. Yerli bir çok korku filminde gülerek karşıladığım olayları bu filmde yaşamadım. İzlerken yabancı film izliyormuşum gibi hissettim ve vay be sonunda başarmışlar dedim. Korku filmi severlerin sonunda ağız tadıyla korkabilecekleri bir film.

Filmden Kareler

munafik-filmi-1024x614

Münafık
Senaryo5.3
Oyunculuk5.1
Akıcılık4.8
Ekeft4.7
510 Üzerinde
Okuyucu Oylaması: (2 Oylar)
4.6

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

 1. Lostcontrol06

  Filmin fragmanını izleyenler tipik bir korku filmi, herşey neden hep aynı diyebilirler. Ancak filmi izlediken sonra hiçte öyle olmadığını göreceksiniz. Herşey aşırıya kaçmadan ayarında ve dozunda olmuş. Bu nedenle izleyiciyi pek sıkmıyor. Korku – Gerilim – Dram unsurlarının güzel bir hikaye ile birleştiği nadir örneklerden biri. Bence bu zamana kadar Türk sinemasında bunun gibi bir örnek yok. Nazım ve Valeria’nın performanslarını gerçektende beğenerek izledim. Bana kalırsa tek sorun dağıtım kısmında. Bu film dağıtımından dolayı hakettiği değeri görmez ise bence yazık olur.!!!

  Cevapla
 2. Ege

  bır cok Turk yapımı korku film var ama bunun cok ıyı oldugu soylenıyor izlemeyi dusunuyorum

  Cevapla
 3. Kaan

  Bana sorarsanız eğer Geçen gün hızlı öfkeli 7 de fragmanını gördüm ve gerçekten de bu film oldulça iyi gözüküyordu fragmanlarda.

  Cevapla
 4. Murtazaa

  Bugüne kadar izlediğim en saçma salak filmdi. Akıci falan değil. Sırlar aydınlığa çıkacağına karanlığa gömülüyor. Olaylar birbirinin dış kapısının dış mandalı. Ne olduğunu anlamak güç. Sakın izlemeyin. Benim hayatımdan 1.36 saat çaldılar.

  Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler