Felekten Bir Gece (The Hangover) filminin konusunu, fragmanını, oyuncularını, eleştirisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : - ,

IMDB :  

Tanıtım

Phil, Stu, Alan ve Doug çok yakın arkadaşlardır. Stu hayat arkadaşı olduğu bir kızla evlenmeye karar verir. Bu duruma sevinen arkadaşları bekarlığa veda partisi düzenlemek isterler. Bunun için Las Vegas'a giden ekip burada hayatlarının en güzel vakitlerini geçirirler. Sabah olduğunda bir otel odasında bir kaplan bir tavuk bir de bebekle uyanırlar. Gece ne yaptıklarını hatırlamaları bir yana buraya nasıl geldiklerini bilmiyorlardır. Düğüne yetişmeleri gerekmektedir fakat önce bu olayı çözmeleri gerekiyordur. Başlarında bir bebek belası yetmiyormuş gibi birde aralarından biri kaybolmuştur. Onu bulmaya çalışırken başlarına çok komik olaylar gelmeye başlar.Yazar Yorumu

Klasik amerikan komedi filmlerinden farklı olan Felekten Bir Gece (The Hangover) filmi, hem mizah anlayışı hemde kaliteli oyuncuları ile kendilerini sevdirmeyi başardılar. Serinin ilk filminde o kadar kaliteli bir iş ortaya koydular ki bu filmle birlikte serinin devamı geleceğinin garantisi yapılmıştı. Film severler tarafından aldıkları olumlu eleştiriler sayesinde şu ana kadar 2 film daha çekmiş olan Hangover ekibi hiç şüphesiz en orjinal ve kaliteli işini bu filmde yapmışlar. Çünkü bu filmden gelen seri filmleri hep aynı konu üzerinden yürütülmeye çalışılmış ve biraz kabak tadı vermişti. Yine de ekibin kaliteli olması ve mizahın sürekli kaliteli bir elden çıkmış olması filmi izletiyor. Her saniyesi güldüğüm ve her olayda hadi canım dediğim eğlenceli bir filmdi. Biraz cinsellik içerdiği için ailenizle sakın izlemeyiniz. İyi seyirler dilerim !

Filmden Kareler

Felekten Bir Gece (The Hangover)
Senaryo7.6
Oyunculuk7.4
Akıcılık7.8
Efekt7.5
7.610 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler