Selamlar değerli okuyucumuz! Bu yazımızda seninle beraber vizyona girecek film olan Saul'un Oğlunu biraz tanıyalım mı ? Cevabın evet ise başlayalım.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Nazi Almanyasında Auschwitz toplama kampında çalışmaya zorlanan bir Yahudi olan Saul bir gün yakılması için getirilen oğlan çocuğu cesedini alır ve usüllere uygun gömülmesi için kimseden habersiz cesedi kaçırır. Öncelikle Saul cenazeyi gerçekleştirmek için bir haham bulmak zorundadır. Bu yüzden Saul tehlikeli bir maceraya kendini bırakıverir. Diğer yandan da diğer Yahudi arkadaşları ve kişiler kendilerininde öldürüleceği haberini aldıktan sonra isyan çıkarma planları yapmaya başlar. Bundan sonra ölümle karşı karşıya olduklarını bildikleri için hayatları pahasına bir mücadele vermeye başlarlar. Sizce Saul cesedi gömecek mi ? Arkadaşlarının isyan planları gerçekleşecek mi ? Merak konusu. 19 Şubat 2016'da vizyona girecek filmi László Nemes yönetiyor.Yazar Yorumu

Hepimiz biliyoruz ki Nazi Almanyasında Yahudiler acımasız bir şekilde yakılıyordu ve katlediliyordu, bu filmin bir kısmı gerçek bir hikayeyi yansıtsada diğer kısımları László Nemes'ın kaleminden çıkmış durumda ayrıca kendisi hem yönetiyor hem de filmde oynuyor. Saul karakterinin böyle merhametli olması, bir oğlan cesedini düzgün gömmek için canını bile tehlikeye atması filmin konusunu iyice ilginçleştiriyor diyebilirim. Eğer Piyanist filmini izlediyseniz o filmin daha detaylı hali gibi düşünebilirsiniz. Dram kategorisinde olan en iyi filmlere aday olacağına inanıyorum gitmek için 19 Şubat'ı sabırsızlıkla çekiyorum diyebilirim. Fragmandan da göreceğiniz gibi heyecanlı bir film bizi bekliyor.

Filmden Kareler

saul1 saul2

Saul'un Oğlu
Senaryo6.7
Oyunculuk6.3
Akıclık6.8
Efekt6.2
6.510 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
9.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler