Muna filminin konusunu , yorumlarını , özetini , fragmanını , vizyon tarihini ve oyuncularını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Gazze de ailesi ile birlikte yaşayan 6 yaşındaki Muna'nın yaşadığı acıları ve çektiği çileleri anlatan Muna filmi aslında Gazze'De yaşanan dramın beyazperdeye yansıtılmasıdır.
Ailesiyle evlerinde sıradan bir gün geçirirlerken bir anda İsrail askerlerinin saldırısına uğrarlar. Muna mutfakta ki dolaba saklanarak kurtulmayı başarır fakat ailesi için aynı şeyi diyemiyoruz. Sabah olduğunda evde kimse yoktur ve Muna tek başına kalmıştır. Sokaklarda ailesini aramaya çalıştığı bir sıra da Yeryüzü Doktorları adlı bir gönüllü toplulukta çalışan Ela tarafından bulunur. Ela, Muna'nın bu durumuna çok üzülür ve küçük ailesini bulmak için herşeyi yapmayı göze almıştır. Ela ve doktor arkadaşları bir yandan Muna'nın ararlarken bir yandan da yıkılmış bir ülkenin ölümle burun buruna olan toplumuna yardımcı olmaya çalışmaktadırlar.Yazar Yorumu

Filistin sorununu sonunda tüm dünyaya aktarabilecek bir film yapıldı. Tüm dünyanın sessiz kaldığı bu caniliğe dikkat çekmenin artık vakti geldi hatta geçiriyordu. Çok merak ettiğim bir film ve destek olmak için defalarca izleyeceğim bir film. İzleyin ve izlettirin dostlar. Filmi izledikten sonra geniş bir yorumla tekrar sizlerleyim. Film yorumu henüz yapılmamıştır. Bu filme yorum yapmak istiyorsanız Eleştirini Yaz linkine tıklayabilirsiniz.

Filmden Kareler

Muna fragmanı

Muna vizyon tarihi

Muna film yorumları

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  1. mert

    bence güzel bir fikirden yola çıkılarak hazırlanmış, ancak maalesef başarılı olamamış bir film.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler