Mucize filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi : 1 Ocak 2015

Yönetmen : Mahsun Kırmızıgül

Oyuncular : Talat Bulut , Mert Turak , Mahsun Kırmızıgül

Tür : Dram , Komedi

Yapım Yılı – Yeri : 2014- Türkiye

IMDB :  7,5

Tanıtım

60 ‘lı yıllar ülkemizin açlık ve yoksullukla boğuştuğu zor zamanlar geçirdiği dönemlerdi. Mucize filmi o döneme ışık tutmakta ve darbe dönemini sinemaya taşımaktadır.

Ege’nin güzel muhteşem bir köyünden ülkemizin en ucra köşesine tayini çıkan bir öğretmenin yaşadığı zorlukları o dönemdeki eğitimi ve okumaya aç çocukları da konu almaktadır.

Hem senaristliğini yapıp hem yöneten Mahsun Kırmızıgül’ün dördüncü filmi olan Mucize oldukça başarılı dram ağırlıklı bir filmdir.

Yazar Yorumu

Ülkemizden böyle başarılı filmler çıkması cidden gözlerimi yaşartıyor. 1960 yıllarındaki yoksulluğu konulan filmi izlerken yeri geldi ağlamaklı oldum yeri geldi kendimi gülerken buldum. Hem gülüp hem ağlatan çok başarılı bir film.

Talat Bulut , Mert Tunak , Mahsun Kırmızıgül gibi isimlerin oyunculuk yaptığı muhteşem bir kadro çok beğendim. Ekip çok sağlam ve buda filme yansımış muhteşem bir şey ortaya çıkmış.

Fragmanındaki çekim kalitesi ve efektleri görünce bu türk filmimi cidden diye bir sordum kendime çok şaşırdım. Cidden çok iyi bir iş çıkarılmış . Oyunculuk süper senaryo süper efektler süper bomba gibi bir film.

Dram dizileri izleyip gelecek haftayı merakla bekleyenler alın size muhteşem bir dram filmi bir solukta izleyeceksiniz ve etkisinden uzun süre çıkamayıp tekrar izleyeceksiniz.

1 Ocak 2015 ‘ te vizyona giren film okadar tutuldu ki 7 Ağustos 2015’te tekrar gösterime girecek. Kaçırmayın iyi seyirler.

Filmden Kareler

mucize film yorumları mucize film yorumları mucize film yorumları

Mucize
Senaryo8.4
Oyunculuk8.3
Akıcılık8.5
Efekt8.4
8.410 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (2 Oylar)
6.5

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  1. Ahmet Dinç

    Film tek kelime ile mükemmel. İzlediğim türk filmleri arasında duygusallık açısından iyi diyebilirim. Erdem Yener’ in performansına diyecek yok ;) dişleri güzel olan kız ehuehe sesli güldüm her izlediğimdede gülüyorum ;)

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler