Başrollerde Jodie Foster ve Mel Gibson 'un olduğu bu filmin fragmanını,hakkında açıklamsını ve kendi yorumumu sizler için hazırladım.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Walter Black ( Mel Gibson ) aile ve iş yaşamında çok başarısız olan , klinik depresyon hastalığına yakalanmış orta yaşlı bir adamdır.Walter Black bu hastalığı yenmek için doktorların tavsiyelerini dinler ancak bu hastalığı yenemez. Bir otel odasına yerleşir . Sarhoş olur ve intihara kalkışır. Ancak kafasına televizyon düşer ve bayılır . Ayıldığında elinde geçen kunduz el kuklası onun 2.karakteri olur. Bu kukla onu depresyondan çıkarır ve bunun sonucunda iş ve aile sorunları ortadan kalkar. Kuklayı başka insanlara doktor tavsiyesi olarak gösteren Walter Black , kukla sayesinde şirketine çok şey kazandırır. Ancak karısı eski Walter Black ' i istediğini söyler. Acaba Walter Black kuklayı burakabilecek midir ?Yazar Yorumu

Aile ile izlendiğinde pişman olunmayacak bir dilm olduğunu düşünüyorum . Süresi de gayet uygun olduğundan ( 1 saat 31 dk ) sıkılmadan izleyebilirsiniz. Film bize Walter Black ' in yalnız olduğunda yapamadığı işleri , kuklayla beraber gayet iyi bir şekilde yapmasını gösteriyor . Bu durumdan da güzel bir ders çıkıyor ; " İşler sarpa sardığı zaman yanınızda bir arkadaşınız varsa o iş düzene girer " . Ders veren filmleri her zaman sevmişimdir . Ancak başrollerinde kaliteli oyuncular olunca daha çok sevmişimdir. Başrollerinde dünyanın en kaliteli oyuncuları ; Mel Gibson ve Jodie Foster bulunmakta . Bence İmdb filme hak ettiği değeri vermemiş ve 6,7 puan vermiş . Bence bu puan 7 üzeri olabilirdi . NOT : Filmin bazı sahnelerinde cinsellik olabilir . Aile ile izleyebilmeniz için her bireyin +13 yaşta olması gerektiğini unutmayın.

Filmden Kareler

Kukla (The Beaver)
SENARYO7.2
OYUNCULUK7.8
AKICILIK7.1
EFEKT6.6
7.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler