Eğer Yaşarsam (If I Stay) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini vs bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Eğer Yaşarsam (If I Stay) filminde Mia ailesi ile birlikte yaşamaktadır. Mia'nın en büyük hayallerinden bir tanesi sevdiği müziği yapmaktır. Ancak kendisi başka şehirde bu hayaline gerçekleştireceği için çok sevdiği aşkı ile hayali arasında kalacaktır. Hayatının aşkı olan Adam ile kendisi farklı tarzda müzikler yapıyor olsalar da yine de birbirlerine bağlanırlar. Bir gün Mia ailesi birlikte yolculuk ederken tüm hayatı bir anda değişecektir. Ailesi ile yolda giderken trafik kazası geçirirler. Bu saatten sonra Mia'nın hayatı büyük bir tehlikeye girecektir. Mia artık yaşam ve ölüm arasındaki o ince çizgide durmaktadır. Kendisi bu çizgideyken hayatı ile önemli kararları düşünmeye başlamıştır.Yazar Yorumu

Eğer Yaşarsam (If I Stay) filmi hoşuma giden bir film oldu. Filmin en sevdiğim yanı ise müzikleri oldu diyebilirim. Filmde kullanılan müzikler harikaydı. Çalan pek çok şarkıyı izledikten sonra araştırıp dinledim. Bunun dışında hikayenin işleniş tarzını çok beğendim. Chloe Grace Moretz, güzelliği ile birlikte başarılı bir oyunculuk performansı sergilemiş. Bu yönetmenimizin ilk uzun metrajlı filmiymiş. İlk filme göre çok çok başarılı bir iş çıkarmış ortaya. Bence ileride bir çok filmde R. J. Cutler ismini görebiliriz. Umarız bu başarılı çizgisini aynı şekilde devam ettirir. Filmde her türden bir şeyler vardı. Aile, aşk, müzik. Bu türlerin hepsini filmde görebiliyoruz. Aynı zamanda da bir dram filmi. Hayatın bazı gerçeklerini de bizlere aktarıyor.

Filmden Kareler

IF I STAY (2014) (L-r) CHLOË GRACE MORITZ as Mia andÊJAMIE BLACKLEY as Adam

if-i-stay-chloe-grace-moretz-7 maxresdefault (1) maxresdefault

Eğer Yaşarsam (If I Stay)
Senaryo7.8
Oyunculuk7.6
Akıcılık7.9
Efekt7.5
7.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

  1. sinan

    romantizmi tadı versede insanı eski günlere götüren ve müzikleri ilede beğeni kazanan bir film.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler