Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) filminin konusunu , fragmanını, oyuncularını, eleştirisini ve yorumlarını bu yazımız da bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , , , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Şans eseri düştükleri mafya batağından kurtulamayan Salih ve Gürkan, 6 yıl boyunca mafya için düğünlerde şarkı söylemişlerdir. Mafyanın zorlamaları ve hayati tehlikeleri yüzünden bir türlü yakalarını kurtaramasalarda Salih sevdiği kızla evlenmeyi düşünür. Fakat mafya içerisinde yer aldığı için bir türlü evlenme mevzusuna giremeyen Salih artık mafyayı bırakmanın vaktinin geldiğini düşünürler. Fakat bu o kadar kolay değildir. Mafyanın bu durumdan haber olması üzerine onlara son bir görev verilir. Bu görevi başarılı bir şekilde sonuçlandırabilirlerse mafya belasından kurtulacaklardır. Fakat bu görev bir düğün memurunu kaçırmak olunca başlarına gelmedik şey kalmaz. Aksiyonun ve komedinin harmanladığı Çalgı Çengi İkimiz filmi 6 Ocak 2017'de vizyona giriyor.Yazar Yorumu

İlk filmleri ile tanınan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, bu filmi çok zor şartlarda çektiklerini söylemişlerdi. Hatta film bittikten sonra yayınlamak için başvurdukları herkes onları reddetmiş. Cem Yılmaz sayesinde yayınlayabilmişlerdi. İlk film çok tutmasa da bu film sayesinde ün kazanan ikili peş peşe yaptıkları dizi ve filmlerle oyunculuk kalitelerini tüm dünyaya göstermiş oldular. Çalgı Çengi 2 için beklentilerim çok yüksek. İlk film tecrübesizlikle ve zorluklarla çekilmişti. Bu filmde oturmuş ve tecrübeli bir kadro yer alıyor. Hikaye hız kesmeden devam ediyor. Film vizyona girdiğinde eleştirimizi yaparız. Gidip izlemenizi tavsiye ederiz.

Filmden Kareler

Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2)
8.110 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (4 Oylar)
8.1

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  1. Taner

    Çok büyük bir hayal kırıklığı. Eşim flimin yarısında uyudu. Horlamaya başlıyana kadar uyandırmadım ? Bukadar iyi bir kadrodan bukadar kötü bir flim yapmayı başaran yazar ve yönetmeni tebrik etmek lazım ?

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler