Bu yazımızda Black Butterfly filminin konusunu , fragmanını , teknik bilgilerini ve eleştirisini sizlerle paylaşacağız .

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Paul ( Antonio Banderas ) karısının ölümünün ardından içkiye başlamış bir yazardır . Ancak son zamanlarda mesleği başarısızlıklarla doludur . Ancak bir rastlantı sonucu tanıştığı avare bir adam olan Jack'e(Rhys Meyers) kalacak yer olarak evini önerir. Ancak, çılgın yabancı Jack, Paul'u rehin alır ve onu yazmaya zorlar. Bu karmaşık ilişki karanlıkta gömülü sırları da açığa çıkaracaktır.Yazar Yorumu

Şu anda size filmin konusu saçma gelmiş olabilir . Belki de biraz kafa karıştırıcı . Paul ' un kendi evinde rehin alınması ne de değişik . Konuyu güzel anlatamamış olabilirim . Çünkü film, ters köşeler üzerine kurulduğundan konuyu spoilersız bir şekilde anlatmak baya bi zor. Neyse birazdan daha bi fikir sahibi olacaksınız. Filmin başı biraz ağır ilerliyor maalesef . Bu kısımda Paul hakkında birkaç bilgi veriliyor ve ardından psikopat Jack ' le tanışması falan . Ama sakın sakın filmi kapatmayın . Çünkü birazdan filmi klasik - psikopat ve masum - gerilimi saracak . Ve ardından gelen sürpriz final sahnesiyle büyük bir şoka uğrayacaksınız . Ben filmi çok beğenemedim açıkçası . Ama yerin dibine de sokmak ayıp olur . Filmi neden beğenmedim ; çünkü filmin başı bunaltacak şekilde ağır ilerledi . Ayrıca o gerilim havasını da çok veremediler bence . Ama o filmin finali gerçekten efsaneydi . Neyse . Kısaca sadece finali için izlenebilecek bir film . Puanım 6.2 !

Filmden Kareler

Black Butterfly
Senaryo 6
Oyunculuk 6.2
Akıcılık6.2
Efekt6.5
6.210 üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler