Midnight Special filminin yorumlarını , konusunu , fragmanını , özetini , oyuncularını , vizyon tarihini ve incelemesini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Midnight Special filmi özet olarak oğlunun çok özel yeteneklere sahip olduğunu farkeden bir babanın çocuğunu kullanmak isteyenler dış güçlerden kaçışını anlatıyor. Filmin yönetmenliğini ve aynı zaman da senaristliğini Jeff Nicholas yapıyor. Oyuncu kadrosunda ise Kirsten Dunst, Joel Edgerton , Adam Driver ve Michael Shannon gibi isimler yer almaktadır. Filmin konusunu biraz açacak olursak. Bu çocuğun özel yeteneklerini olduğunu öğrenen pek çok şirket ve kuruluş bu çocuğun peşine düşmüştür. Babası çocuğunun bu yeteneklerinin daha iyi işler için kullanılması gerektiğini ve bu kötü fikirli kuruluşlarca kullanılmasını engellemek için bir maceraya atılır. Sürekli yollarda olan baba oğlun yanların da eski bir dostları yer almaktadır. Yol üzerinde çocuğu kimse görmesin diye gizli gizli yolculuk yapmaktadırlar. Eğer biri onları görürse bu o kişin için hayatında gördüğü en son şey olmaktadır. Filmin pek çok ülkede vizyona girdi. Ülkemizde ise 1 Temmuz 2016 tarihinde vizyona giriyor.Yazar Yorumu

Film daha vizyona girmeden internete düştü. Diğer ülkelerde erken vizyona girmesinin kötü yanlarından mı diyim iyi yanlarından mı diyim bilemedim. Konu olarak sıradışı bir film. Sürekli yollarda geçiyor hikaye zamanla aksiyon artsa da yavaş ilerleyen bir film. İlk izlediğimde 30-40 dakika arası dayanabilmiştim. Daha sonra film bulamayınca mecburiyetten izlemiştim. Sonlara doğru baya hareketleniyor ama yine de o sıkıcı havasını bir türlü üzerinden atamıyor. Yine de herkesin film zevki farklı. O yüzden objektif bir yorum yapacak olursa. Aksiyonun yavaş yavaş tırmandığı , sıra dışı bir konuya sahip ortalama kalite de bir film. Bilim kurgu filmi arayanlar için boş vakitlerinizi doldurabileceğiniz idare ederlik bir film.

Filmden Kareler

Midnight Special fragmanı Midnight Special konusu Midnight Special film yorumları

Midnight Special
Senaryo6.2
Oyunculuk6
Akıcılık5.9
Efekt6.3
6.110 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler