Sizlere bu yazımızda Bulut Atlası hakkında olan teknik bilgiyi ve Bulut Atlası hakkında olan film yorumumuzu paylaşacağız..

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen : ,

Oyuncular : , , , , , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : - , , ,

IMDB :  

Tanıtım

Bu film eskiye göre uyarlanmış yani 1850'lı yılları anlatan Pasifik Okyanusunda olaylar geçiyor. Adam Ewing adlı oyuncu Zelanda'da ki zorlu adalardan biri olan denizden kendi evine dönmek üzere deniz yolculuğuna çıkıyor. 1930'lu yıllardan kalma ama o zamanlar beş parasız bir insan olan hatta o zamanın önemli bestekarlarından olan Robert Frobisher'in elinde Adam Ewing hakkında olan bilgiler ve günlük vardır. Diğer bir yandan Luisa Rey adlı oyuncuysa Reagen yönetiminde çalışır ve burada gazetecilik yapar. Reagan'ın yayın evi sahibi olan Timothy neredeyse her yere borçlanır ve bunlardan canını kurtarmaya çalışır daha sonrasında ise olaylar böyle böyle şekillenip farklı yerlere çekilir. Bulut Atlası yani Pasifik Okyanusu neredeyse herşeyi bilir..Yazar Yorumu

Film gayet başarılı yalnız canınızı sıkabilir, içeriğinde fazlasıyla gerilim ve dram bulunuyor ama bir yerden sonra sıkıyor diyebiliriz. Klasikleşmiş bir film değil veya her yerde görebileceğiniz filmlerden de değil yalnız içeriği bir zamandan sonra değiştiğinden canınız sıkılabilir. Benim bu filme puanım 10 üzerinden 7.8!

Filmden Kareler

20305601.jpg-r_160_240-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxxCLOUD_ATLAS_000

Bulut Atlası
Senaryo7.9
Oyunculuk8
Akıcılık7.7
Efekt7.6
7.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler