Arkadastan Öte (Friends with Benefits) filminin konusunu, fragmanını, oyuncularını ,eleştirisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Gerçek aşka inan ve yüzüstü bırakılan iki insan. Jamie, kelle avcısı olarak ta bilinen insan kaynakları çalışanıdır. Şirketlere gereken çalışanları bularak bu kişilerden komisyon alarak geçimini sağlıyordur. Dylan, internette popüler bir blogu olan sanat yönetmenidir. Bu iki kırık kalbin buluşması tamamen bir iş üzerine olmuştur. Jamie, büyük bir şirket için sanat yönetmeni arıyorken Dylan'ı bulur ona bir teklif gönderir ve New York'ta buluşurlar. Jamie ilk görüşte bir farklılık hissettiği bu adamı kandırmayı başarır ve onun işi kabul etmesini sağlar. Kısa sürede yakın iki arkadaş olan Jamie ile Dylan bir anlaşma yaparak duygulara katmadan ihtyaçlarını gidermek için sex arkadaşı olurlar. Zamanla ikili arasında sürtüşmeler çıkmaya başlar. Aralarında ki ilişki sexin dışına çıkmaya başladığında olaylar karışmaya başlayacaktır.Yazar Yorumu

Komedi filmi ararken denk geldiğim bu filmin daha fragmanına bakmaya çalışırken her yerde sex videolarının dolaştığını farkettim. Bir filmi film olarak görmek var birde p*rno olarak görmek vardır. Maalesef insanımız bu filmi farklı amaçlar için seyrediyor sanırsam. Yine de filmin senaryosuna baktığımız aşırı cinselliğin vurgulanmış olması ve New York'un sürekli yüceleştirilmeye çalışılması aşırı rahatsız edici detaylardan biri olmuş. Filmi izlerken eğleniyorsunuz fakat filmin 20% si sadece sex'ten ibaret olunca bir süre sonra yeter be kardeşim dediğiniz oluyor. Buna rağmen filmin anlatmak istediği mesajları doğru anlamak çok önemli. Kimisi bu filmden sabah akşam sevişin mesajı alırken kimisi de gerçek aşkın gözümüzün önünde olduğunu ve onu kaybetmeden anlamayacağımız olacaktır. Filmde ki çeşitli göndermeler de hoşuma gitti. Oyuncu kadrosuna gelecek olursak Justin Timberlake, ve Mila Kunis, oldukça başarılı bir oyunculuk sergilemişler. Bunun yanı sıra Woody Harrelson'ın sevdiğim uçuk kaçık oyunculuğu da bu filme ayrı bir tat katmış. Ailenizle izleyemeyeceğiniz türden bir film olsa da belki sevgilinizle izleyebilirsiniz. İyi seyirler !

Filmden Kareler

Arkadastan Öte (Friends with Benefits)
Senaryo6.5
Oyunculuk6.4
Akıcılık6.6
Efekt6.1
6.410 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler