X-Men : Apocalypse (Kıyamet) filmi konusu , fragmanı , oyuncuları , vizyon tarihi ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Rekor kırmaya devam eden X-Men yeni filmiyle karşımızda. En çok seri filmi yayınlayan , fantastik ve bilim kurgu serüveni haline dönüşen X-Men , efsanevi bir yapıt olma yolunda hız kesmeden ilerliyor. Marvel çizgi kahramanlarını da ekibine katan X-Men'in yeni filmi X-Men : Kıyamet 27 Mayıs 2016 tarihinde izleyicilerle buluşacak. Film M.Ö. 3000 'li yıllarda geçiyor ve dünyanın ilk mutantını konu alıyor. X-Men hikayesiyle de paralel şekilde ilerleyecek filmde X-Menleri yaratan Profesör Xavier öldürülüyor ve bunun yanı sıra X-Men'lerin baş düşmanı olan Magneto kendisine bir ordu kurarak dünyayı ele geçiriyor.Yazar Yorumu

X-Men serisinin yeni filmi çıkıyor. Seri o kadar hızlı ilerliyor ki takip edemez oldum. Sanırım bu 9. filmleri . Çok iyi işler çıkartıyorlar bu zamana kadar 8 film çıkartıldı ve hepsi birbirinden mükemmeldi. Her film , film severler tarafından çok büyük ilgi gördü. Bu filmde de çok iyi işler çıkartılmış. Marvel ' dan da yeni elemanların filme ilave edilmesi kadroyu baya sağlamlaştırmış. Fragmanlar da sır gibi saklanan bir türlü göremediğimiz Hugh Jackmon 'nın bu filmde olup olmayacağı tam net değil bu yüzden film severler çok endişeli . 27 Mayıs 2016 tarihinde vizyona çıkacak filmi sabırsızlıkla bekliyorum. O zamana kadar bu kadar yorum yeterli olur sanırım. Film çıktıktan sonra daha güzel bir yorumla süslendiririm burayı. İyi Seyirler Şimdiden .

Filmden Kareler

x-men-apocalypse-film-yorumları

x-men-apocalypse-fragmanı

x-men-apocalypse-konusu

X-Men : Apocalypse
Senaryo8.2
Oyunculuk8
Akıcılık8.4
Efekt7.8
8.110 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (3 Oylar)
5.9

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  1. Emre

    Güzel bir film izlediklerim listesinde ama öyle ahım şahım efsane falan diyemem kendi açımdan :)

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler