Ölümcül Takip filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi : 19 Haziran 2015

Yönetmen : James McTeigue

Oyuncular : Milla Jovovich , Pierce Brosnan , James d’Arcy

Tür : Gerilim , Aksiyon

Yapım Yılı – Yeri : 2015 – ABD

IMDB :  5,5

Tanıtım

Hırslı bir kadın olan Kate Abdott Londra’da Amerikan Büyükelçiliği’nde  işe başlamıştır. Fakat şanssızlığı onun yakasını bırakmamıştır. Bir patlamaya şahit olduktan sonra kendisini küresel bir krizin içinde bulur. Ne olduğunu şaşıran Kate bu durumu normal bir terör saldırısı sanmıştır fakat iş bununla kalsa yine iyidir.

Saldırının sorumluluğu Kate’ye yüklenir ve ölen insanlar için şuçlanılan bir numaralı insan olmuştur.Toplum çapında büyük bir kin beslenilmeye başlayan Kate patronları gözünde de ortadan kaldırılması gereken bir kişi haline gelmiştir.

Kariyeri bir anda sönen Kate peşindeki ajanlardan kaçmaya başlar. Bir yandan hakkında yapılan karalamaları temizlemesi gerekirken bir yandan da Noel’de yapılan terör saldırısını durdurması gerekir.

Yazar Yorumu

Sıradan aksiyon filmlerinden bir tanesi daha. Senaryosu çok iç açıcı değil. Bildiğimiz ajan filmi fakat oyuncu kadrosu ile mükemmel bir hal almıştır.

Milla Jovovich ‘ i Resident Evil serisinden tanımayan yoktur zaten. Kendisi çok süper bir aktör , sanatçıdır. Bütün filmlerini neredeyse izledim ve hayran kaldım. Bu filmi de konu ve kalite bakımından orta düzeylerde fakat kendini izleten bir akıcılığa sahip.

Pierce Brosnan ‘ı da  Hedefteki Adam filminden tanıyorum . 63 yaşında çok yetenekli bir aktör ve bir çok aksiyon filmi var.

Bu oyuncu kadrosu ile daha iyi şeyler ortaya çıkabilirdi fakat yine de izlenmeye değer akıcı ve aşırı keyif alınacak bir film. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Filmden Kareler

ölümcül takip filmi ölümcül takip filmi ölümcül takip filmi ölümcül takip filmi

Ölümcül Takip
Senaryo6
Oyunculuk6.7
Akıcılık6
Efekt6.2
6.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler