Ada (The Island) filminin konusunu , vizyon tarihini , oyuncularını , fragmanını ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Ada (The Island) filminde Jordan Two Delta ile Lincoln Six Eco dış dünyaya kapalı sistem olarak da biraz ütopik bir dünyada yaşamaktadırlar. Dış dünya artık yaşanamayacak bir haldedir. Dünya üzerinde yaşamın olduğu insanların yaşayabileceği tek bir ada kalmıştır. Bu tesiste yaşayan insanlar zamanı geldiğinde yapılan kuralar ile bu adaya gitmektedir. Ancak Lincoln Six Eco bir gün görmüş olduğu bir kelebeği takip eder. Ardından yaşadıkları bu tesisin dışındaki dünya hakkında şüphelenmeye başlar. Jordan Two Delta'ya kurada adaya gitme şansının olduğu gün Lincoln Six Eco bazı şeylerin farkına varır ve ikisi birlikte bu tesisten kaçmaya çalışırlar. Bu kaçışın sonunda onları neler beklemektedir?Yazar Yorumu

Ada (The Island) filmi izlemesi zevkli bir aksiyon-bilim kurgu filmi. Aynı zamanda senaryosu da oldukça kaliteli diyebilirim. Filmin izlenmesini zevkli kılan en önemli unsurlardan bir tanesi galiba yönetmen Michael Bay diyebilirim. Kurguyu oldukça güzel ayarlamış. Scarlett Johnsson ve Ewan McGregor filmde oldukça güzel bir oyunculuk performansı sergilemişler. Oldukça aksiyon ve heyecan dolu bir yapım olduğunu söyleyebilirim. Ancak şunu da söylemeden geçmemek lazım bazı sahneleri fazla abartmışlar. Aksiyon sahnelerinin fazla abartılması dışarıdan bakıldığında saçma görülebiliyor. O yüzden pek çok filmde yapılan bu aksiyon sahnelerinin aşırıya kaçılıp abartılmasını pek sevmiyorum. Her şey tadında güzeldir. Neyse film oldukça sağlam konusu ve sağlam bir işleyişi olan bir yapım. Bilim kurgu ve aksiyon severler için kesinlikle öneriyorum.

Filmden Kareler

Ada
Senaryo7.9
Oyunculuk7.8
Akıcılık8
Efekt7.7
7.910 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler